foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0 532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Çorum Beton Kesme, Halatlı kesim, Derz Kesme, Hidrolik Kesim Çorum,  Beton Kesimi Çorum

Teknoloji geliştikçe inşaat sektörünün gelişmesiyle üretilen beton kesme makineleri ile artık inşaatlarda profesyonel bir şekilde beton kesimi yapılıyor. Zirve Karot Çorum beton kesme firması olmasından dolayı Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Özellikle kontrollü bina yıkım uygulamalarında en geniş kapsamlı kullanılan beton kesme makineleri beton kesme uygulamasında bütün kesimlerde kullanılmaktadır.

Firmamızı bünyesinde bulunan beton kesilmesi için kullanılan makineler; halatlı kesim, hidrolik kesim, derz kesme, el kesme ve karot makinesi ile beton kesme işlerinizde Zirve Karot Çorum olarak kesin çözüm üretebilmekteyiz.

Çok tehlikeli görünmesine rağmen inşaat sektöründe gerekli bütün önlemleri aldığımız zaman iş güvenliğini %98’ e kadar önlemiş oluruz Zirve Karot Çorum olarak iş güvenliği sertifikalı elemanlarımız ve güvenlik önlemlerinin gerektirdiği bütün ekipmanları kullanmaktayız.

Beton kesimi alanında 1995 yılından bu yana çalışmalar yapan firmamız beton kesme alanında tecrübeli elemanlarımız ile profesyonel olarak beton kesimi yapmakta olan Zirve Karot Çorum Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizin için en iyi seçenek olacaktır.

Kesim uygulamalarında halatlı kesme makinesi ile neredeyse beton kalınlığı önemli olmaksınız kesim yapılabilmektedir. Zirve Karot Çorum olarak 50 cm ve üstü betonların kesiminde kullandığımız halatlı kesim makinesi ek aparatları ile istenilen şekilde kesim yapabilmektedir. Halat üzerine kaynatılmış elmasları ile hızlı kesim olanağı sunmaktadır.

Diğer bir uygulamamız olan hidrolik kesim duvar, kapı, pencere, kesimleri gibi alanlarda kullanılan hidrolik kesim makinesi raylı kesim olarakta adlandırılmaktadır. Ray üzerine yerleştirilmiş hidrolik mekanizmanın testerenin hareketi sağlanmasıyla uzaktan kumanda sistemiyle çalışan bir makinedir.

Derz kesme makinesi ise elektrikli ve benzinli olarak çeşitleri olan ve derz kesiminde ve 50 cm kadar yerde olan betonların kesiminde kullanılmaktadır. Zirve Karot Çorum  geniş ekipman kitlesi ile kesim uygulamalarınızda sizleri çözüme kavuşturmaktadır.

Öncelikle kesim yapılacak alanlar işçi güvenliği göz önünde bulundurularak ve alana en uygun kesim makinesi seçilerek uygulama yapılır. Kesim makinelerinin kullanılamadığı alanlarda karot makinesi ile çürütme yapılarak istenilen şekilde beton kesimini Zirve Karot Çorum olarak gerçekleştiriyoruz.

Türkiye ve Çorum genelinde çalışan Zirve Karot Çorum siz Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizin için en iyi seçenek olacaktır. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ve ücretsiz keşif yaptırmak için bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

ZİRVE KAROT

Türkiye’nin beton kesme firması Zirve Karot Çorum

BETON KESME UYGULAMALARI

7/24 acil kesim 0532 540 03 89

telefon whatsapp mail